Uczestnicy 1982-2012 (alfabetycznie)

A (3 zawodników):
  • Adamczak Tomasz - brał udział w 1 turnieju (1988 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 1 wyścigu nie zdobył punktu, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych

B (11 zawodników):
  • Bem Henryk - brał udział w 1 turnieju (1987 reprezentując ROW Rybnik), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 14
  • Berliński Mirosław - brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 3 wyścigach zdobył 6 punktów, zajmując miejsce 5
  • Bizoń Zbigniew - brał udział w 3 turniejach (1985-1986 oraz 1989 za każdym razem jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 6 wyścigach zdobył 3 punkty, nie był nigdy klasyfikowany w wynikach końcowych
  • Błaszak Eugeniusz - brał udział w 3 turniejach (1982 reprezentując Start Gniezno, 1984 reprezentując Stal Rzeszów oraz 1987 reprezentując Unię Tarnów), w 15 wyścigach zdobył 30 punktów, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1987)
  • Brucheiser Jacek - brał udział w 3 turniejach (1985-1986 oraz 1988 reprezentując Ostrovię Ostrów Wielkopolski), w 13 wyścigach zdobył 10 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 9) był w roku 1985
  • Bukiej Paweł - brał udział w 1 turnieju (1985 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 4 wyścigach zdobył 9 punktów, zajmując miejsce 7
  • Buśkiewicz Ryszard - brał udział w 4 turniejach (1982 reprezentując Unię Leszno, 1984-1986  reprezentując Polonię Bydgoszcz [w roku 1985 w roli rezerwowego]), w 14 wyścigach zdobył 17 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1984

C (8 zawodników):
  • Czarnecki Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1982 jako rezerwowy reprezentując Stal Rzeszów), w 3 wyścigach zdobył 5 punktów, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych

D (8 zawodników):
  • Dzikowski Grzegorz - brał udział w 3 turniejach (1985-1987 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 13 wyścigach zdobył 24 punkty, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1986)

F (5 zawodników):
  • Fabiszewski Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1984 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 5 wyścigach zdobył 5 punktów, zajmując miejsce 12
  • Franczyszyn Ryszard - brał udział w 4 turniejach (1986-1989 reprezentując Stal Gorzów), w 18 wyścigach zdobył 37 punktów, na podium stawał 1 raz, (III miejsce w roku 1989)

G (11 zawodników):
  • Gabrych Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1982 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), ani razu nie pojawił się na torze, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
  • Glücklich Piotr - brał udział w 1 turnieju (1988 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 2 wyścigach zdobył 1 punkt, ale nie był klasyfikowany w wynikach końcowych

H (5 zawodników):
  • Hradecky Ladislav - pierwszy zagraniczny uczestnik "Kryterium Asów", brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując AMK Slany [Czechosłowacja]), w 3 wyścigach nie zdobył punktu, zajmując miejsce 15

J (10 zawodników):
  • Jancarz Edward - brał udział w 3 turniejach (1982-1984 reprezentując Stal Gorzów), w 10 wyścigach zdobył 14 punktów, na podium stawał 1 raz (III miejsce w roku 1984)
  • Jaworek Maciej - brał udział w 2 turniejach (1983-1984 reprezentując Falubaz Zielona Góra), w 10 wyścigach zdobył 14 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1983

K (21 zawodników):
  • Kapustka Janusz - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Unię Tarnów), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 15
  • Kędziora Lech - brał udział w 2 turniejach (1983 i 1985 reprezentując GKM Grudziądz), w 10 wyścigach zdobył 4 punkty, dwukrotnie sklasyfikowany był na miejscu 15
  • Kochman Jerzy - brał udział w 3 turniejach (1982 i 1985-1986 reprezentując Śląsk Świętochłowice), w 12 wyścigach zdobył 8 punktów, trzykrotnie sklasyfikowany był na miejscu 14

L (3 zawodników):

Ł (3 zawodników):

M (12 zawodników):
  • Makowski Marek - brał udział w 1 turnieju (1984 jako rezerwowy reprezentując GKM Grudziądz), w 2 wyścigach zdobył 1 punkt, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
  • Maroszek Andrzej - brał udział w 3 turniejach (1982-1983 i 1985 reprezentując Polonię Bydgoszcz [w roku 1982 w roli rezerwowego]), w 8 wyścigach zdobył 7 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 11) był w roku 1985
  • Miastkowski Eugeniusz - brał udział w 1 turnieju (1984 reprezentując Apator Toruń), w 5 wyścigach zdobył 7 punktów, zajmując miejsce 12
  • Miedziński Stanisław - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Apator Toruń), w 5 wyścigach nie zdobył punktu, zajmując miejsce 16

N (2 zawodników):
  • Nowak Bogusław - brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując Unię Tarnów), w 3 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 11
  • Nurzyński Krzysztof - brał udział w 1 turnieju (1985 reprezentując Motor Lublin), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 13

O (3 zawodników):
  • Okupski Krzysztof - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Stal Gorzów), w 5 wyścigach zdobył 10 punktów, zajmując miejsce 4

P (14 zawodników):
  • Plech Zenon - brał udział w 3 turniejach (1982-1984 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 14 wyścigach zdobył 11 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 10) był w roku 1983
  • Podrzycki Piotr - brał udział w 4 turniejach (1982 i 1985-1987 reprezentując Start Gniezno), w 18 wyścigach zdobył 18 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 8) był w roku 1985
  • Proch Bolesław - brał udział w 5 turniejach (1982-1985 i 1987 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 23 wyścigach zdobył 47 punktów, na podium stawał 3 razy (II miejsce w roku 1984, III miejsce w latach 1982-1983)
  • Pyszny Piotr - brał udział w 2 turniejach (1982-1983 reprezentując ROW Rybnik), w 10 wyścigach zdobył 22 punkty, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1982)

R (7 zawodników):
  • Raba Leonard - brał udział w 4 turniejach (1982-1985 reprezentując Kolejarz Opole), w 18 wyścigach zdobył 36 punktów, na podium stawał 1 raz (III miejsce w roku 1985)
  • Rembas Jerzy - brał udział w 3 turniejach (1983-1984 i 1986 reprezentując Stal Gorzów), w 13 wyścigach zdobył 26 punktów, najwyżej sklasyfikowany (dwukrotnie miejsce 4) był w latach 1983 i 1984

S (16 zawodników):
  • Siekierka Alfred - brał udział w 1 turnieju (1982 reprezentując Kolejarz Opole), w 5 wyścigach zdobył 10 punktów, zajmując miejsce 4

Ś (4 zawodników):
  • Śniegowski Grzegorz - brał udział w 1 turnieju (1988 reprezentując Start Gniezno), w 4 wyścigach zdobył 5 punktów, zajmując miejsce 11

T (3 zawodników):


U (2 zawodników):

W (6 zawodników):
  • Wolski Adam - brał udział w 1 turnieju (1983 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 2 wyścigach nie zdobył punktu, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych

Z (8 zawodników):
  • Ząbik Jan - brał udział w 2 turniejach (1982-1983 reprezentując Apator Toruń), w 10 wyścigach zdobył 8 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 12) był w roku 1983
  • Ziarnik Kazimierz - brał udział w 1 turnieju (1983 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 3 wyścigach zdobył 1 punkt, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
  • Ziarnik Marek - zwycięzca I Kryterium Asów, brał udział w 7 turniejach (1982-1988 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 29 wyścigach zdobył 50 punktów, na podium stawał 1 raz (I miejsce w roku 1982)

Ż (1 zawodnik):
Kreator stron internetowych - przetestuj