Uczestnicy 1982-2024 (alfabetycznie)
lista niekompletna, stopniowo uzupełniana
A (3 zawodników):
- Adamczak Tomasz - brał udział w 1 turnieju (1988 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 1 wyścigu nie zdobył punktu, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
B (19 zawodników):
- Bem Henryk - brał udział w 1 turnieju (1987 reprezentując ROW Rybnik), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 14
- Berliński Mirosław - brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 3 wyścigach zdobył 6 punktów, zajmując miejsce 5
- Bizoń Zbigniew - brał udział w 3 turniejach (1985-1986 oraz 1989 za każdym razem jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 6 wyścigach zdobył 3 punkty, nie był nigdy klasyfikowany w wynikach końcowych
- Błaszak Eugeniusz - brał udział w 3 turniejach (1982 reprezentując Start Gniezno, 1984 reprezentując Stal Rzeszów oraz 1987 reprezentując Unię Tarnów), w 15 wyścigach zdobył 30 punktów, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1987)
- Brucheiser Jacek - brał udział w 3 turniejach (1985-1986 oraz 1988 reprezentując Ostrovię Ostrów Wielkopolski), w 13 wyścigach zdobył 10 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 9) był w roku 1985
- Bukiej Paweł - brał udział w 1 turnieju (1985 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 4 wyścigach zdobył 9 punktów, zajmując miejsce 7
- Buśkiewicz Ryszard - brał udział w 4 turniejach (1982 reprezentując Unię Leszno, 1984-1986 reprezentując Polonię Bydgoszcz [w roku 1985 w roli rezerwowego]), w 14 wyścigach zdobył 17 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1984
C (8 zawodników):
- Cisoń Waldemar - brał udział w 2 turniejach (1987 i 1990 za każdym razem jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 1 wyścigu zdobył 1 punkt, nie był nigdy klasyfikowany w wynikach końcowych
- Czarnecki Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1982 jako rezerwowy reprezentując Stal Rzeszów), w 3 wyścigach zdobył 5 punktów, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
D (10 zawodników):
- Dzikowski Grzegorz - brał udział w 3 turniejach (1985-1987 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 13 wyścigach zdobył 24 punkty, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1986)
- Dołomisiewicz Ryszard - brał udział w 7 turniejach (1983, 1985-1988 oraz 1990-1991 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 29 wyścigach zdobył 60 punktów, na podium stawał 2 razy (I miejsce w roku 1988 i III miejsce w roku 1987)
F (5 zawodników):
- Fabiszewski Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1984 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 5 wyścigach zdobył 5 punktów, zajmując miejsce 12
- Franczyszyn Ryszard - brał udział w 4 turniejach (1986-1989 reprezentując Stal Gorzów), w 18 wyścigach zdobył 37 punktów, na podium stawał 1 raz, (III miejsce w roku 1989)
G (12 zawodników):
- Gabrych Ryszard - brał udział w 1 turnieju (1982 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), ani razu nie pojawił się na torze, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Glücklich Piotr - brał udział w 1 turnieju (1988 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 2 wyścigach zdobył 1 punkt, ale nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Głogowski Jerzy - startował w 1 turnieju (1990 reprezentując Motor Lublin), w 5 wyścigach zdobył 8 punktów, zajmując miejsce 7
H (6 zawodników):
- Hradecky Ladislav - pierwszy zagraniczny uczestnik "Kryterium Asów", brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując AMK Slany [Czechosłowacja]), w 3 wyścigach nie zdobył punktu, zajmując miejsce 15
J (10 zawodników):
- Jancarz Edward - brał udział w 3 turniejach (1982-1984 reprezentując Stal Gorzów), w 10 wyścigach zdobył 14 punktów, na podium stawał 1 raz (III miejsce w roku 1984)
- Jaworek Maciej - brał udział w 2 turniejach (1983-1984 reprezentując Falubaz Zielona Góra), w 10 wyścigach zdobył 14 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1983
K (25 zawodników):
- Kapustka Janusz - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Unię Tarnów), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 15
- Kasprzak Zenon - brał udział w 7 turniejach (1983-1985, 1987 oraz 1989-1991 reprezentując Unię Leszno), w 32 wyścigach zdobył 54 punkty, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1989)
- Kędziora Lech - brał udział w 2 turniejach (1983 i 1985 reprezentując GKM Grudziądz), w 10 wyścigach zdobył 4 punkty, dwukrotnie sklasyfikowany był na miejscu 15
- Kochman Jerzy - brał udział w 3 turniejach (1982 i 1985-1986 reprezentując Śląsk Świętochłowice), w 12 wyścigach zdobył 8 punktów, trzykrotnie sklasyfikowany był na miejscu 14
- Korbel Mirosław - brał udział w 3 turniejach (1988-1989 i 1991 reprezentując ROW Rybnik), w 15 wyścigach zdobył 22 punkty, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1988
L (8 zawodników):
- Lech Zbigniew - brał udział w 1 turnieju (1992 reprezentując Spartę Wrocław), w 5 wyścigach zdobył 1 punkt, zajmując miejsce 16
Ł (3 zawodników):
M (15 zawodników):
- Makowski Marek - brał udział w 1 turnieju (1984 jako rezerwowy reprezentując GKM Grudziądz), w 2 wyścigach zdobył 1 punkt, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Maroszek Andrzej - brał udział w 3 turniejach (1982-1983 i 1985 reprezentując Polonię Bydgoszcz [w roku 1982 w roli rezerwowego]), w 8 wyścigach zdobył 7 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 11) był w roku 1985
- Miastkowski Eugeniusz - brał udział w 1 turnieju (1984 reprezentując Apator Toruń), w 5 wyścigach zdobył 7 punktów, zajmując miejsce 12
- Miedziński Stanisław - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Apator Toruń), w 5 wyścigach nie zdobył punktu, zajmując miejsce 16
N (2 zawodników):
- Nowak Bogusław - brał udział w 1 turnieju (1986 reprezentując Unię Tarnów), w 3 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 11
- Nurzyński Krzysztof - brał udział w 1 turnieju (1985 reprezentując Motor Lublin), w 5 wyścigach zdobył 3 punkty, zajmując miejsce 13
O (3 zawodników):
- Okupski Krzysztof - brał udział w 1 turnieju (1989 reprezentując Stal Gorzów), w 5 wyścigach zdobył 10 punktów, zajmując miejsce 4
P (15 zawodników):
- Pawlicki Piotr - brał udział w 1 turnieju (1992 reprezentując Unię Leszno), w 5 wyścigach zdobył 2 punkty, zajmując miejsce 15
- Plech Zenon - brał udział w 3 turniejach (1982-1984 reprezentując Wybrzeże Gdańsk), w 14 wyścigach zdobył 11 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 10) był w roku 1983
- Podrzycki Piotr - brał udział w 4 turniejach (1982 i 1985-1987 reprezentując Start Gniezno), w 18 wyścigach zdobył 18 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 8) był w roku 1985
- Proch Bolesław - brał udział w 5 turniejach (1982-1985 i 1987 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 23 wyścigach zdobył 47 punktów, na podium stawał 3 razy (II miejsce w roku 1984, III miejsce w latach 1982-1983)
- Pyszny Piotr - brał udział w 2 turniejach (1982-1983 reprezentując ROW Rybnik), w 10 wyścigach zdobył 22 punkty, na podium stawał 1 raz (II miejsce w roku 1982)
R (7 zawodników):
- Raba Leonard - brał udział w 4 turniejach (1982-1985 reprezentując Kolejarz Opole), w 18 wyścigach zdobył 36 punktów, na podium stawał 1 raz (III miejsce w roku 1985)
- Rembas Jerzy - brał udział w 3 turniejach (1983-1984 i 1986 reprezentując Stal Gorzów), w 13 wyścigach zdobył 26 punktów, najwyżej sklasyfikowany (dwukrotnie miejsce 4) był w latach 1983 i 1984
- Rutecki Zdzisław - brał udział w 6 turniejach (1983-1985, 1987, 1989 i 1992 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 25 wyścigach zdobył 33 punkty, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 6) był w roku 1987
S (19 zawodników):
- Siekierka Alfred - brał udział w 1 turnieju (1982 reprezentując Kolejarz Opole), w 5 wyścigach zdobył 10 punktów, zajmując miejsce 4
- Skupień Antoni - brał udział w 1 turnieju (1990 reprezentując ROW Rybnik), w 5 wyścigach zdobył 10 punktów, zajmując III miejsce na podium
- Sokołowski Leszek - brał udział w 2 turniejach (1991-1992 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 1 wyścigu zdobył 1 punkt, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Stachyra Janusz - brał udział w 4 turniejach (1986 i 1988-1990 reprezentując Stal Rzeszów), w 18 wyścigach zdobył 27 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 7) był w roku 1988
Ś (4 zawodników):
- Śniegowski Grzegorz - brał udział w 1 turnieju (1988 reprezentując Start Gniezno), w 4 wyścigach zdobył 5 punktów, zajmując miejsce 11
T (4 zawodników):
U (2 zawodników):
W (7 zawodników):
- Wolski Adam - brał udział w 1 turnieju (1983 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 2 wyścigach nie zdobył punktu, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Woźniak Jacek - brał udział w 5 turniejach (1988-1992 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 25 wyścigach zdobył 36 punktów, najwyżej sklasyfikowany (trzykrotnie miejsce 6) był w latach 1990-1992
Z (9 zawodników):
- Ząbik Jan - brał udział w 2 turniejach (1982-1983 reprezentując Apator Toruń), w 10 wyścigach zdobył 8 punktów, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 12) był w roku 1983
- Ziarnik Kazimierz - brał udział w 1 turnieju (1983 jako rezerwowy reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 3 wyścigach zdobył 1 punkt, nie był klasyfikowany w wynikach końcowych
- Ziarnik Krzysztof - brał udział w 5 turniejach (1986-1990 reprezentując Polonię Bydgoszcz, ale tylko raz (1988) jako pełnoprawny uczestnik, w pozostałych latach w roli rezerwowego, w 7 wyścigach zdobył 2 punkty, najwyżej sklasyfikowany (miejsce 15) był w roku 1988
- Ziarnik Marek - zwycięzca I Kryterium Asów, brał udział w 7 turniejach (1982-1988 reprezentując Polonię Bydgoszcz), w 29 wyścigach zdobył 50 punktów, na podium stawał 1 raz (I miejsce w roku 1982)
Ż (1 zawodnik):
- Żabiałowicz Wojciech - brał udział w 9 turniejach (1982-1990 reprezentując Apator Toruń), w 43 wyścigach zdobył 79 punktów, na podium stawał 3-krotnie (I miejsce w latach 1985 i 1987, III miejsce w roku 1986)