Aktualności

Rekompensata dla karnetowiczów za brak Kryterium Asów 2013

2014-01-03 08:52:40, komentarzy: 0

Polonia Bydgoszcz ogłosiła ceny karnetów i biletów, które będą obowiązywać w sezonie 2014. Nie da się ukryć, że są one atrakcyjne i niewątpliwie są pierwszych krokiem w dobrą stronę w walce klubu o odzyskanie zaufania kibiców i ich powrót na trybuny stadionu przy Sportowej 2. Warto także zwrócić uwagę na nowy podział trybun na sektory. Całość informacji można znaleźć na przykład TUTAJ.

 

Warto także zwrócić uwagę, że klub postanowił w jakiś sposób wynagrodzić posiadaczon karnetów 2013 odwołanie sztandarowej imprezy od lat inaugurującej sezon żużlowy w Polsce - Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Jak czytamy w informacji:

 

"Niesprzyjające warunki atmosferyczne na początku sezonu 2013 uniemożliwiły rozegranie, otwierającego każdorazowo od 1982 roku rozgrywki żużlowe w kraju, Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. To jedna z dziesięciu imprez, która miała wchodzić w skład karnetów na sezon 2013. Władze klubu postanowiły zrekompensować ich posiadaczom brak jednych zawodów i zaproponować zakup karnetu na sezon 2014 z korzystnym rabatem."

 

Odwołanie 32 edycji turnieju i późniejszy brak jakichkolwiek informacji na temat rekompensaty dla "karnetowiczów" mocno nadwyrężyły wizerunek klubu, a pomysł z rabatami jest dobrą próbą jego odbudowy.

 

Niestety w tej beczce miodu nie da się zauważyć także łyżki dziegciu... Informacja ani słowem nie wspomina o rozegraniu Kryterium Asów w bieżącym roku. Czyżby oszczędnościowy plan wyjścia z kryzysu definitywnie wykreślił ta tradycyjne zawody z kalendarza imprez żużlowych w Bydgoszczy??? Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie, że wartości takie jak tradycja i pamięć o przeszłości nie odejdą w zapomnienie, a kibice będą mogli tradycyjnie pod koniec marca spotkać się na trybunach Polonii i podziwiać czołowych zawodników polskich lig żużlowych rywalizujących o turniejowe "koło".

Kategorie wpisu: Komentarze, Informacje
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kreator stron internetowych - przetestuj