Aktualności

Czy to już koniec historii "Kryterium Asów"?

2013-08-05 14:07:04, komentarzy: 0

Bardzo niepokojące wieści docierają nieoficjalnie z obozu bydgoskiego.

W obliczu pewnego już spadku do 1 ligi, w ramach oszczędności działacze Polonii Bydgoszcz postanowili wycofać z ostatnich spotkań swoich "najdroższych" zawodników. Na tym chyba jednak oszczędności się nie skończą!

 

Z kręgów zbliżonych do klubu dochodzą słuchy, że Polonia nie będzie w tym roku już organizowała żadnych imprez - ani młodzieżowych, ani nawet zapowiadanego turnieju towarzyskiego. Wcześniej można było usłyszeć, że być może właśnie ten turniej odbędzie się pod szyldem "Kryterium Asów". Obecnie jednak wydaje się, że zawody takie w ogóle nie dojdą do skutku, mimo że dla przykładu kibice kupujący karnety mieli wstęp na nie zagwarantowany niejako "w pakiecie"... Co gorsza, w obliczu pogłębiającego się kryzysu bydgoskiego żużla wydaje się, niestety, możliwe że posiadające wieloletnią tradycję zawody mogą pozostać już tylko wspomnieniem.

 

Czy w kolejnych latach działacze podejmą się ich organizacji i przywrócenia blasku najbardziej znanemu bydgoskiemu turniejowi żużlowemu? Czy też o "Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda" przypominać będzie już tylko nasza strona www i znane niemal każdemu kibicowi "koło" - turniejowe trofeum będące obecnie jedynie ozdobą lady w barze na trybunie głównej stadionu przy Sportowej 2???

 

W ten sposób ideały sięgają bruku... :(

Kategorie wpisu: Komentarze, Informacje
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kreator stron internetowych - przetestuj